Snob’un sokak lezzetleri ile ayaküstü bir mola

Snob’un sokak lezzetleri ile ayaküstü bir mola

Vakıf Katılım

Hamburger zincirleri arasında, Amsterdam’da şubesi olan tek Türk markası Snob Street Food, hamburgerden köfteye, atıştırmalık tabaklarından tatlı seçeneğine, birbirinden leziz ve doyurucu menüsüyle şehrin gözde noktalarında sizleri bekliyor. Sokak lezzetlerine rafine bir dokunuş getiren Snob Street Food, misafirlerinin damaklarında unutulmaz lezzetler bırakmayı sürdürüyor. 

Sokak lezzetlerinde gurme bir deneyim

Birbirinden zengin atıştırmalıklar, Benji, Jo Burger, Snob Dogg, Satır Sucuk Dürüm, Classic Hamburger, vegan ve vejetaryen hamburger çeşitleri ile misafirlerine eşsiz bir ziyafet sunuyor.

Sokak lezzetlerinin dinamizmini; kaliteli ve temiz malzemeler kullanan eğitimli şefler ile gurme bir deneyime dönüştüren Snob Street Food, sokak lezzetlerini şehrin yeme içme kültürüne kazandırmayı başarıyor. Bu benzersiz deneyimin arkasında ise, dünyanın farklı kültürlerinden ve sokaklarından alınan ilham, yıllar süren bir araştırma ve tabii sokağa duyulan saygı var. 

Keyif ve lezzeti, sokak yemekleri ile kaliteyi bir araya getiren Snob, Amsterdam’ın yanı sıra, Bağdat Caddesi, Galleria Alışveriş Merkezi, Moda ve Özyeğin Üniversitesi şubeleriyle, herkesi ayaküstü bir lezzet deneyimine davet ediyor. 

,Hibya Haber Ajansı