img

Künye


Hibya ;  H aber İlan  B asın  Y Ayının  A  ğı'dır .

Tarafsız, Bağımsız ve Objektif yayıncılıkla ilerlemektedir. Telif haklarına ve RTÜK yayın tarihi son derecedir. Yayınladığımız yayınlar serbest dağıtımda olan kaynaklardır. Bunlar dışında kızlardan satın alınan özel izinler ile yayın yapılmaktadır. Editörlerimiz tarafından canlı yayın takipleri ve özel çalışmalar yapılmaktadır. Doğru ve Tarafsız Haberciliğin Savunucusudur.

 

 

Hibya Haber Ajansı ve Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

It operates under the principles of Impartial, Independent and Objective publishing. It is not under the auspices and influence of any group. It is highly respectful of copyright and RTÜK (Radio and Television Supreme Council of Turkey) publication rules. Our publications have special permissions and agreements received from institutions. We also use free of charge sources. Live broadcast follow-ups and special news reports are performed by our editors.Hibya News Agency defends the values of True and Impartial Journalism.You can always forward the contents you deem important and want to see published to the e-mail address of the "news center". 

 

Информационное агентство Hibya.

Hibya'ya tarafsız, bağımsız ve objektif gazetecilik ilkeleri rehberlik eder. Kurum, telif haklarına ve fikri mülkiyete saygılıdır ve Türkiye Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) kararlarına göre hareket eder. Yayınların özel izinleri ve anlaşmaları vardır ve ücretsiz kaynaklar kullanır. Editörlerimiz haberleri gerçek zamanlı olarak takip eder. Hibya, gerçek ve tarafsız gazetecilik değerlerine bağlıdır.İçeriğinizi web sitemizde yayınlamanın önemli olduğunu düşünüyorsanız, her zaman "haber merkezi" e-posta adresimize gönderebilirsiniz.

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.